Просування в соціальних медіа
Просування в соціальних медіа

 

 

Деталі по співробітництву та кейси.

ЯКИХ КЛІЄНТІВ МИ ДАЄМО?

Ви отримуєте ЗАЦІКАВЛЕНОГО клієнта: Ім'я, Прізвище та мобільний телефон людини, якій потрібен Ваш товар чи послуга.
Ці дані залишає сама людина з ПРОХАННЯМ, ЩОБ ЇЙ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛИ і зробили пропозицію. Вона ЗАЦІКАВЛЕНА КУПИТИ Ваш товар чи послугу!

ЯК МИ ЗНАХОДИМО ДЛЯ ВАС КЛІЄНТІВ?

Ми аналізуємо поведінку Ваших потенційних клієнтів та конкурентів і на основі цієї аналітики створюємо рекламу (банери, слайд-шоу або відео), яку розміщуємо в Facebook та Instagram із закликом ЗАЛИШИТИ КОНТАКТИ для того, щоб з клієнтом зв'язався менеджер і зробив пропозицію.
Той, хто на ДАНИЙ момент ЗАЦІКАВЛЕНИЙ і БАЖАЄ, щоб йому подзвонив менеджер і зробив пропозицію, залишає свій мобільний телефон для зв'язку, вказавши також своє ім'я та прізвище.
Ми налаштовуємо для Вас такий потік клієнтів і слідкуємо за ефективним використанням рекламного бюджету, а Ви за 0.1$-6$ отримуєте потенційного клієнта.

Реальний приклад-1: Інтернет-магазин тренажерів. За 47$ отримав 26 потенційних клієнтів, три з них придбали на загальну суму майже 8000$.
Реальний приклад-2: Автосалон за 250$ отримав 1 клієнта на авто вартістю 70000$ та ще 8 потенційних клієнтів на схожі авто під замовлення.

Наші послуги за налаштування такої реклами та створення потоку клієнтів коштують разово 300$-500$, а також ми здійснюємо повноцінний супровід протягом місяця за 100$, які оплачуються задоволеним клієнтом тільки через місяць плідної співпраці.

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ПОСЛУГА?

1. Маркетинг, налаштування таргетингу, запуск реклами та відстеження ефективності.
В тому числі створення лідогенеруючих форм, написання правового документу умов використання персональних даних.

2. Створення рекламної продукції: банерів та рекламних текстів по різним цільовим аудиторіям. Можливе створення відеопродукції та більш складних креативів за додаткову плату.

3. Первинна обробка вхідних лідів протягом місяця (за погодженням, якщо таке буде потрібно).

4. Формування первинної бази клієнтів. Консультації для менеджерів з продажу щодо опрацювання лідів. У певних випадках можливе комплексне навчання менеджерів з продажу, кураторство відділів з продажу за додатковими домовленостями.

Це робота 4-х людей протягом місяця:
1. Маркетолог, таргетолог, рекламіст - готує та запускає рекламу, корегує рекламу, покращує, оптимізує.
2. Дизайнер - малює декілька банерів для реклами на різну аудиторію.
3. Контент менеджер (за необхідності), який працює з Facebook сторінкою, постить згідно контент плану, запрошує аудиторію, відповідає на питання.

4. Фахівець з продажу, який налагоджує живе спілкування з клієнтом і допомагає формувати базу реальних клієнтів.

Такий підхід дає реальні замовлення з гарантією 100%.

Бюджету на саму рекламу (оплата на Facebook) для старту достатньо від 200$-300$ і він повинен залучити мінімум 50-100 потенційних клієнтів, а далі згідно попиту.

Розвивайте свій бізнес!
Наш 22-літній досвід в Інтернет-рекламі до Ваших послуг.
Звертайтесь! Заповнюйте форму наведену нижче і отримуйте БЕЗКОШТОВНУ консультацію!

 

 

Ім'я
Компанія
Телефон
Е-мейл