Інвесторам
Інвесторам

Світ спостерігає черговий бум інвестицій в сферу інтернет-бізнесу. Гучні історії успіху Google, Facebook, Yandex і багатьох інших компаній стали зразком і головним мотиватором інвестування в нові і нові стартапи (від англ .: Start up). Підсумок такого інвестування приблизно наступний: 2 з 10 стартапів виявляються успішними, ще 2-3 балансують на рівні точки беззбитковості, а решта банкрутують.

На наш погляд, це ще цілком оптимістична картина, яка реальна тільки в тому випадку, якщо за стартап береться більш-менш професійна команда, в іншому випадку успіху досягає один стартап зі ста.

З точки зору ефективності інвестування в інтернет, то успішний стартап здатний дати прибуток в рази більше ніж вкладення. Таким чином, 1-2 успішні стартапу з 10 повністю окупають всі вкладення і дають високий дохід.

Для нас стартапи - це стара добра цікава ділянка роботи, з якою ми успішно справляємося. Досвід роботи з 2001 року, постійний процес навчання роблять нашу компанію «досвідченим новатором». У створенні стартапів ми використовуємо найкращі технології та досвідчених IT-фахівців. Терміни створення стартапів від 6 до 18 місяців.

Бізнес ідеї прийняті до реалізації в 100% випадків ефективні. Само собою, що підтримка і розвиток ефективної ідеї бувають різними - іноді ідея прогресує, іноді - ні. Тому ми дивимося на створювані нами стартапи в перспективі розділяючи їх не за якістю ідей, які ретельно відбираються і апріорі є ефективними, а за рівнем їх подальшого адміністрування:

легко адмініструються
середньої важкості адмініструються
важко адмініструються

У другому і третьому випадку наша компанія бере на себе розробку структури менеджменту, а також розпише посадові обов'язки персоналу.

Таким чином, ми надаємо повний комплекс послуг по розробці, створенню і консалтингу по адмініструванню стартапів, що забезпечує надійне і вигідне інвестування в створювані нами ресурси.

Мінімальний рівень однієї інвестиції, з якою ми працюємо 70 000 y. о.

Деталі кожного стартапу і умови співпраці обговорюються при особистій зустрічі.

Працюємо як зі своїми, так і з чужими ідеями.

Щиро сподіваємося на взаємовигідне співробітництво!